U  prostorijama Gospodarske / Privredne komore grada Mostara održan radni sastanak sa gđom Dalfinom Bošnjak, direktoricom Međunarodnog sajma gospodarstva Mostar, i Damirom Džebom,  marketing menadžerom sajma gdje se razgovaralo o budućem razvoju ove važne gospodarske manifestacije.

Novoizabrani predsjednik GKM Zlatko Papac, pozdravio je goste te naglasio koliko važan Međunarodni gospodarski sajam  Mostar za  ekonomski  razvoj u budućnosti.

Svi sudionici sastanka su istaknuli veliki interes za modernizacijom sajma i potrebu za izložbenim promocijskim programima  za srednja i mala poduzeća u BiH koja su primjerice dostupna u zemljama Europske Unije.

Kako su kazali iz Komore  potrebno je imati konkretan plan za budućnost sajma, budući da bi  se tako  mnoge kompanije, među njima i članice GKM,  mogle pobliže upoznati sa razvojnim planom  Sajma koji je zaista  mjesto susreta gospodarstvenika, kako iz BiH, tako i cijele regije.

Osnovni zaključak sastanka je da redovna razmjena korisnih informacija može biti početak  modernizacije Međunarodnog gospodarskog sajma u  Mostara.