Na Drugoj Izbornoj skupštini Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je održana 11. prosinca 2015. godine u restoranu Astoria u Posušju, izabrano je novo rukovodstvo Udruge na period od dvije godine.

Za predsjednika je izabran Ivan Pavković iz Mesne industrije Rakitno, a za dopredsjednika Pero Lončar iz Lončarplasta.

U novi Upravni odbor izabrani su: Krasnodar Petrović (Planet), Ivan Šarić (Ladanušić čistoća), Zdenko Tolušić (Tolušić), Damir Vican (Miviko), Branimir Oreč (Kror), Ante Pavković (Isat-Ap) i Želimir Čamber (Binvest). U Upravni odbor po funkciji ulaze i novoizabrani predsjednik i dopredsjednik Udruge. Na prvoj idućoj sjednici Upravni odbor će izabrati svog predsjednika, stoji u priopćenju.

U novi Nadzorni odbor izabrani su dosadašnji predsjednik Udruge Veljko Lončar (Vokel) dosadašnji predsjednik Upravnog odbora Marinko Šego (Spin), te Damir Lončar (Triel) koji je ujedno i novi predsjednik Nadzornog odbora.

Nakon Skupštine, na kojoj je uz redovite, pridružene i počasne članove nazočio i Općinski načelnik Branko Bago, druženje je nastavljeno uz prigodni domjenak.