Gospodarska/Privredna Komora Grada Mostara u skladu sa svojim planom proširenja aktivnosti na čitavu regiju Hercegovina je bogatija za novo članstvo. Našem udruženju/udrugi su se priključile dvije nove kompanije iz regije Hercegovina, kompanija MA-COM d.o.o. Stolac i Miles d.o.o Čitluk.

Kompanija Miles d.o.o. sa sjedištem u Čitluku / BH  i Offenbach / Njemačka je dokazana firma za projektiranje, proizvodnju, montažu i održavanje svih vrsta dizala i pokretnih stepenica i traka. Osnovana je 1993. godine i od tada bilježi kontinuirani rast u pogledu razvoja i modernizacije.

Kompanija MA-COM d.o.o. sa sjedištem u Stocu se bavi proizvodnjom proizvoda od plastičnih masa. Dugogodišnje iskustvo i profesionalan pristup omogućili su kompaniji da se pozicionira na domaćem i inostranom tržištu.

Gospodarska/Privredna Komora Grada Mostara upućuje iskrene cestitke tim povodom te poziva sve zainteresovane kompanije iz regije Hercegovina da se pridruže našim aktivnostima.