Istraživanje novih tržišta i međunarodna trgovina sve je važnije za razvoj gospodarstva u Hercegovini. Gospodarska/Privredna Komora Grada Mostara (GKM) u suradnji sa njemačkim AHK iz tog je razloga razvila 40-satnu obuku koja će unaprijediti Vaše znanje i znanje Vaših zaposlenika na ovom polju.

Seminar je izvorno razvijen za Njemačku Gospodarsku Komoru i danas se uspješno sprovodi u oko 70% svih Njemačkih komora.

Obuka je namijenjena  svim kompanijama koje se na bilo koji način bave međunarodnom trgovinom ili su zainteresirane za izvoz.

Teme poput praktičnog rada na projektima, selektiranje tržišta sa sistematskim pristupom, interkulturna komunikacija, cjenovna politika, uspostavljanje kontakata i marketing kanali te mnoge druge biti će detaljno obrađene na obuci te će Vam uvelike olakšati razvijanje novih tržišta.

Seminar će se sprovesti u suradnji sa Viskom školom "Logos centar" Mostar od 17. Novembra/Studenog do 10. Decembra/Prosinca 2015. godine.

Obuku će provoditi AHK certificirani treneri: Jenes Mueller, Mia Glamuzina i Saša Rosić-Milinković koji imaju veliku iskustvo u razvijanju tržišta. Svim polaznicima biti će dodijeljeni AHK certifikati.

Kontakt:
Gospodarska/Privredna Komora Grada Mostara