Jučer (22.12.2015) je u restoranu Romanca priređena Svečana skupština GKM-a kojom je simbolično obilježena 2015 godina. Na ovom tradicionalnim okupljanju najuspješnijih poduzetnika grada i regije rezimirane su aktivnosti u proteklom razdoblju te najavljeni planovi za narednu godinu.

Pored članova Komore, na svečanoj skupštini su prisustvovali predstavnici Vlade HNŽ/K, Ministar privrede HNŽ/K, konzuli Turske, Srbije, Mađarske te partnerske organizacije s kojim Komora uspješno surađuje.

Prisutnima rad Komore u 2015. godini predstavio je glavni tajnik/sekretar GKM-a Miljenko Buhač koji je kazao kako je još jedna uspješna godina iz Komore, ali da u 2016. godini očekuju još bolje rezultate po pitanju aktivnijeg djelovanja Komore na području našeg regiona.

Predsjednik Komore, Zlatko Papac, kazao je kako je 2015. godina protekla u znaku prestrojavanja, promjene vodstva Komore, te veće posvećenosti aktivnostima razvoja gospodarstva.

Napravili smo jedan mali zaokret u kojem želimo više biti udruga poduzetnika koja potiče i pomaže razvoj gospodarstva, dakle želimo utjecati malo globalnije, ne samo na razini Grada Mostara”, kazao je Papac te dodao kako očekuje da će Komora u 2016. godini biti još konkretnija, naprednija i jača.

Upućene su čestitke povodom nastupajućih blagdana uz želju da 2016. godina bude prosperitetnija za sve građane našeg grada.