Na vanrednoj Skupštini dioničara JP Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar održanoj danas u Mostaru, usvojena je Odluka o razrješenju dužnosti članova Nadzornog odbora te Odluka o imenovanju novih članova Nadzornog odbora HT-a Mostar na razdoblje od četiri godine.

Za članove NO imenovani su: Davor Tomić, Bojan Domić, Emir Konjhodžić, Suzana Petrović, Tihomir Čelan, Gordan Galić, Oliver Knipping, Maja Mandić, Dijana Soldo, Jerko Dumanić i Marina Bengez Sedmak.

Nakon skupštine, održana je i konstituirajuća sjednica Nadzornog odbora na kojoj je za predsjednika izabran dr. Davor Tomić, a za zamjenicu dipl. iur. Maja Mandić.

HT Mostar je prvo polugodište 2016. godine završio sa gubitkom od 1,15 milijuna KM.